Deň otvorených dverí

DoD-1

Deň otvorených dverí, 26.09.2018…áno v tento deň sme mali skutočne dvere otvorené pre všetkých ľudí, ktorí mali záujem vidieť naše zariadenie, seniorov, ktorí tu bývajú, pre všetkých tých, ktorí chceli vedieť niečo zaujímavé o našom zariadení, o nás, ako spolu pracujeme, ako sa sem senior môže dostať, čo všetko k tomu potrebuje a čo tu s nami môže všetko zažiť.

Špeciálny deň, kedy ste mohli vidieť za pomoci zamestnancov nášho zariadenia ako prebieha jeden deň v zariadení. Popri tom sme si pripravili na spríjemnenie dňa rôzne hry a súťaže, malé občerstvenie a v zariadení ste mohli vidieť aj rôzne výtvory našich klientov, či už s jesennou tematikou alebo tvorbu aj s predošlých aktivít.

Mali sme aj návštevu a to seniorov z Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb Nová Bašta, deti z Detského domova, ktoré sa prišli s našimi seniormi zahrať rôzne spoločenské hry, dokonca ich aj poriadne povozili na invalidných vozíkoch.  Zároveň ich aj rozveselili, tak ako to len deti vedia urobiť.  Návštevy sa samozrejme neskončili len deťmi, keďže to bol deň otvorených dverí, mali sme tu aj potenciálnych záujemcov o umiestnenie, ktorí si mohli prezrieť celé naše zariadenie.

Sme radi, že sme mohli byť súčasťou tohto pekného dňa.

Napísala: Mgr. Dominika Boľfová

Priložené fotografie